SOUTĚŽ! Vyhraj HTC One A9 s podpisem Petry Lovely Hair

Blíží se Valentýn, svátek zamilovaných.

SOUTĚŽ! Buď #HezkaTrendyChic a vyhraj HTC One A9!

Soutěž #HezkaTrendyChic o nejlepší outfit je zpět! Tentokrát budeš soutěžit o luxusní smartphone HTC One A9 v barvě Deep Garnet.

Rozdáváme 14 lístků na finále UEFA Evropské ligy do Varšavy!

Při příležitosti otevření nové značkové prodejny HTC v pražské ulici Na Poříčí 17 jsme si pro vás přichystali první ze sérii soutěží, nebo chcete-li, motivačních akcí.

Získej přístup na oficiální představení HTC One M9 v Česku!

Oficiální představení vlajkové lodi HTC pro rok 2015 bez našich fanoušků? Nemyslitelné!

Získej HTC Desire EYE na víkend!

Přichystali jsme pro vás další kolo fanouškovského testování #HTCNaVikend, v rámci kterého mají ti nejpovolanější z vás možnost získat některý z našich nejnovějších telefonů na intenzivní víkendové testování.

SOUTĚŽ: 6 lístků na zápas Sparty proti Neapoli v rámci UEFA Evropské ligy!

Zveme všechny fanoušky HTC opět na fotbal! Tentokrát se v Praze utká Sparta proti italské Neapoli.

Fandíš Spartě? Nebo ti koluje v krvi Slovan Bratislava? Tak pojď s HTC na fotbal!

Chceš jít na fotbal? Pojď s HTC! Jsi Sparťan? Chodil jsi odmalička na zápasy s tatínkem na Letnou, který pro změnu odmalička fandil s tvým dědou? Nebo jsi odchovaný klubovými barvami ŠK Slovan Bratislava?

HTC Giveaways 2014 – 28. týden

Dámy, máme něco pro váš nový HTC One mini 2! Krásné růžové otevírací pouzdro HTC HC V970 pro jednu z vás, přesněji 200.

HTC Giveaways 2014 – 27. týden

Ať už v létě plánujete turistiku nebo chození do zaměstnání, vybavíme vás univerzálním, praktickým a elegantním batohem HTC, který jsme nechali vyrobit při příležitosti partnerství šampionátů UEFA.

Startuje další kolo #HTCNaVikend! Vyhraj HTC One mini 2 nebo HTC Desire 816

Přichystali jsme pro vás další kolo fanouškovského testování #HTCNaVikend, v rámci kterého mají ti nejpovolanější z vás možnost získat některý z našich nejnovějších telefonů na intenzivní víkendové testování.

SOUTĚŽ! Vyhraj HTC One A9 s podpisem MamaLifestyle

10:16 25. 4. 2016 | - @HTC_CZE

Máma je jedna z nejdůležitějších osob v našem životě. Jelikož se blíží Den matek, rozhodli jsme se, že ho se všemi mámami také náležitě oslavíme. Jeden z vás navíc vyhraje HTC One A9 v barvě Opal Silver s podpisem youtuberky MamaLifestyle. A jak tento krásný telefon vyhrát?

Od 25. dubna do 8. května do 23:59 přidej na svůj instagram selfie na téma „Pusa pro mámu“. Na fotce musíš být ty a tvá máma. Anebo pokud jsi sama mámou, můžeš se vyfotit se svým dítětem. Pamatuj také na to, že se musí jednat o selfie, na které si budeš dávat s mámou či se svými ratolestmi pusu. K fotce hlavně nezapomeň připojit hashtag #pusapromamu. Pokud tvá fotka nebude splňovat zadání soutěže, nebude do ní zařazena.

htcfans

Jak už jsme zmínili na začátku, partnerkou soutěže je úžasná máma a youtuberka Tereza Marková, kterou můžeš znát jako MamaLifestyle. Společně s ní vybereme tentokrát dvě nejlepší fotky. Autor první získá HTC One A9 v barvě Opal Silver s vygravírovaným podpisem MamaLifestyle. Soutěžící na druhém místě vyhraje HTC Desire 626G v barvě White Birch.

Opal Silver

HTC One A9 Opal Silver

A32_3V_WhiteBirch

HTC Desire 626G White Birch

 

Do soutěže se můžeš zapojit maximálně se třemi fotkami, které budou přidány v době trvání soutěže. Pokud přidáš hashtag ke starší fotce, nebudeme ji moci do soutěže zařadit.

Těšíme se na všechny soutěžní fotky!

Musíte si přečíst

To nejlepší pro tvé HTC – TOP 5 aplikací zaměřených na produktivitu

24. 6. 2016

Moderní smartphone je neuvěřitelně všestranné a flexibilní zařízení. Používáme ho na zábavu, komunikaci a nahrazuje nám fotoaparát. Pro mnoho z nás je ale také neoddělitelným společníkem při plnění pracovních povinností. A jelikož síla smartphonů spočívá hlavně v aplikacích, přinášíme ti jejich výběr, bez kterých si v HTC nedokážeme představit běžný pracovní den.

Čtěte více >>

10 tipů, jak vyfotit domácího mazlíčka se svým smartphonem

17. 6. 2016

Přiznejme si to. Domácí mazlíčci jsou nejideálnějším objektem pro focení (dobře, kromě dětí, ale to si necháme na jindy!). Ovšem zachytit osobnost a nekonečnou rozkošnost našeho zvířátka může být poněkud těžší. Obzvláště pokud jsou stále v pohybu, anebo se schovávají pod peřinou. Ale nic není nemožné! Máme pro tebe pár tipů, jak zvířátko vyfotit tak, že nad fotkou zaplesá srdíčko i tomu největšímu tvrďákovi.

Čtěte více >>

HTC nyní zasílá svou virtuální realitu okamžitě

14. 6. 2016

HTC oznámilo, že čekací doby na předobjednaná zařízení HTC Vive se podařilo zkrátit na 72 hodin, a to celosvětově. Fanoušci virtuální reality tak mohou mít kompletní řešení pro virtuální realitu, včetně pohybových ovladačů umožňujících přirozenou interakci s virtuálním prostředím, již třetí pracovní den od objednání na webu www.htcvive.com, za cenu 899€.

Čtěte více >>