HTC nyní zasílá svou virtuální realitu okamžitě

HTC oznámilo, že čekací doby na předobjednaná zařízení HTC Vive se podařilo zkrátit na 72 hodin, a to celosvětově.

Nová vlajková loď HTC 10 je vybroušená do dokonalosti

HTC dnes představilo svůj nejnovější smartphone, na kterém pracovalo posledních 12 měsíců.

Inspirující virtuální realita od HTC mění pohled na lidskou představivost

HTC odhalilo Vive Pre, druhou generaci vývojářské edice virtuální reality, a představuje novou kameru a room-scale technologii.

SOUTĚŽ! Vyhraj HTC One A9 s podpisem Petry Lovely Hair

09:51 1. 2. 2016 | - @HTC_CZE

Blíží se Valentýn, svátek zamilovaných. Oslav ho společně s HTC a Petrou Lovely Hair stylovou líbací selfie a vyhraj HTC One A9 v bravě Deep Garnet. A navíc s vygravírovaným podpisem Petry Lovely Hair. Jak na to?

Od 1. do 14. února do 23:59 hodin přidej na svůj Instagram fotku, která bude plná lásky a vášně. Téma soutěže je totiž „Líbací selfie“. A když už máme ten Valentýn, nezapomeň k fotce přidat hashtag #ValentynPLH.

Partnerkou soutěže je krásná Petra Lovely Hair, kterou můžeš znát z jejího blogu či z jejího YouTube kanálu. Společně s ní vybereme jednoho vítěze, který získá unikátní HTC One A9 v barvě Deep Garnet s vygravírovaným podpisem Petry.

final

Do soutěže se můžeš zapojit s maximálně třemi fotkami, které budou přidány v době trvání soutěže. Nepřidávej hashtag ke starší fotce, tu do soutěže nebudeme moci zařadit.

tudu

Tak nažhav foťák, sebe a vzhůru do líbání!

5 důvodů, proč o HTC One A9 soutěžit:

1/ HTC One A9 vyniká svým nádherným designem. Jeho tělo je celokovové a k dostání je ve čtyř barvách. Kromě soutěžní rudé Deep Garnet se tento smartphone vyrábí ve zlaté barvě s názvem Topaz Gold, stříbrné Opal Silver a šedé Carbon Gray.
2/ Zvuk, který vychází z tohoto telefonu, prostě lahodí uším. HTC One A9 přichází s vestavěným DAC s podporou pro to nejlepší, co lze získat – zvuk s vysokým rozlišením 192 kHz a 24bitovým zpracováním, to je kvalita, se kterou se nemůže rovnat ani CD (44,1 kHz a 16bit).
3/ Tento model má nejlepší fotoaparát, s jakým jste se u HTC zatím mohli setkat. Má 13 Mpx a je vybaven optickou stabilizací, díky které pořídíte krásné a jasné snímky za jakýchkoliv okolností.
4/ V základní výbavě má HTC One A9 pouze 16 GB. Ty však můžeš díky paměťové kartě rozšířit až do výše 2 TB. Nově ji také můžeš formátovat tak, aby se v systému chovala jako interní paměť.
5/ HTC One A9 přichází na český trh jako první telefon s nejnovějším Androidem 6.0 Marshmallow. Ten s sebou přináší řadu výhod, jako například větší úsporu baterie.

Musíte si přečíst

To nejlepší pro tvé HTC – TOP 5 aplikací zaměřených na produktivitu

24. 6. 2016

Moderní smartphone je neuvěřitelně všestranné a flexibilní zařízení. Používáme ho na zábavu, komunikaci a nahrazuje nám fotoaparát. Pro mnoho z nás je ale také neoddělitelným společníkem při plnění pracovních povinností. A jelikož síla smartphonů spočívá hlavně v aplikacích, přinášíme ti jejich výběr, bez kterých si v HTC nedokážeme představit běžný pracovní den.

Čtěte více >>

10 tipů, jak vyfotit domácího mazlíčka se svým smartphonem

17. 6. 2016

Přiznejme si to. Domácí mazlíčci jsou nejideálnějším objektem pro focení (dobře, kromě dětí, ale to si necháme na jindy!). Ovšem zachytit osobnost a nekonečnou rozkošnost našeho zvířátka může být poněkud těžší. Obzvláště pokud jsou stále v pohybu, anebo se schovávají pod peřinou. Ale nic není nemožné! Máme pro tebe pár tipů, jak zvířátko vyfotit tak, že nad fotkou zaplesá srdíčko i tomu největšímu tvrďákovi.

Čtěte více >>

HTC nyní zasílá svou virtuální realitu okamžitě

14. 6. 2016

HTC oznámilo, že čekací doby na předobjednaná zařízení HTC Vive se podařilo zkrátit na 72 hodin, a to celosvětově. Fanoušci virtuální reality tak mohou mít kompletní řešení pro virtuální realitu, včetně pohybových ovladačů umožňujících přirozenou interakci s virtuálním prostředím, již třetí pracovní den od objednání na webu www.htcvive.com, za cenu 899€.

Čtěte více >>