Inovace v HTC One (M8): Vytvářejte zábavné fotky s funkcemi Duo Effects

Informace o hloubce scény z druhého senzoru fotoaparátu na zadní straně telefonu umožňují vytvářet řadu zábavných efektů.

Inovace v HTC One (M8): Unikátní pouzdro HTC Dot View

Společně s HTC One (M8) jsme představili také zcela nový druh interaktivního pouzdra HTC Dot View, který nenajdete u žádného jiného mobilního výrobce.

Inovace v HTC One (M8): Návykové ovládání gesty Motion Launch

Nejnávykovější vlastností zcela nového HTC One (M8) je bezesporu zaoblené kovové tělo, které perfektně padne do lidské dlaně a i přes svou pětipalcovou úhlopříčku působí dojmem, že tam prostě patří.

Inovace v HTC One (M8): Foť hned, ostři později s funkcí UFocus

Jednou z klíčových inovací zcela nového HTC One (M8) je duální fotoaparát.

Startujeme #HTCmeetup! Pojď s lidmi z českého HTC pokecat na pivo

V minulém roce jsme byli nadšení z vašeho ohlasu na komunitní setkání #HTCmeetup, v rámci kterých se české HTC potkává se svými fanoušky v neformální atmosféře u piva a dobrého jídla.

Přijď na oficiální launch party HTC One (M8) v Praze!

Hltáš každou novinku ze světa mobilních technologií? Jsi HTC pozitivní? Neunikl ti žádný střípek o novince HTC One (M8) a chceš si naši vlajkovou loď pro rok 2014 vyzkoušet jako jeden z prvních naživo? Pak máš jedinečnou příležitost zúčastnit se jako jeden z 50 fanoušků HTC oficiálního představení v úterý 8.

INFOGRAFIKA HTC Power To Give. Pomoz vyléčit rakovinu!

Na konci února jsme na veletrhu Mobile World Congress představili výpočetní platformu HTC Power To Give, která umožňuje všem majitelům chytrých telefonů se zapojit do hledání léku na rakovinu nebo Alzheimerovu chorobu, analyzování změn klimatu nebo mapování celé naší galaxie.

Podívejte se, jak vznikala limitovaná edice HTC One od Inkoustu

K oslavě prvního výročí představení HTC One jsme se rozhodli vytvořit něco unikátního.

Představujeme HTC Power To Give. Pomozte objevit lék na rakovinu

Právě v tuto chvíli se snaží několik desítek výzkumných pracovišť po celém světě objevit lék na rakovinu nebo HIV, zmapovat nové hvězdy nebo vytipovat planety s potenciálním mimozemským životem, předpovědět chování klimatu v tomto století, apod.

Rok 2013 je rokem HTC One

10:36 29. 12. 2013 | - @HTCczech

Při vývoji a návrhu HTC One jsme se rozhodli inovovat základní pilíře multimediálního telefonu. S nadcházejícím rokem 2014 máme v plánu na tyto vylepšení navázat další generací technologií. Ať už se jedná o nadšené ohlasy na celohliníkové zpracování, přední stereo reproduktory nebo pátou verzi uživatelského prostředí HTC Sense, děkujeme všem našim fanouškům i uživatelům za podporu v tomto roce. Těšte se společně s námi na rok 2014 a inovace, které přineseme tentokrát!

Česká ocenění

Porovnávací testy v médiích

  • Mobil.idnes.cz – Mobil měsíce března 2013
  • Chip 07/2013 – Vítěz testu
  • Extra PC 06/2013 – 20 nejlepších smartphonů současnosti – 1. místo
  • Extra PC 09/2013 – Souboj nejdražších pádel – Tip Extra PC
  • ESQUIRE 06/2013 – Objekt vaší touhy č.1
  • Stereo & Video 06/2013 – Vítěz testu
  • Stereo & Video 09/2013 EISA – Best Advanced Smartphone
  • T3 06/2013 – Vítěz testu
  • T3 11/2013 – Design roku + telefon roku – hlavní cena

Zahraniční ocenění

Ankety o nejlepší telefon

Ankety o to nejlepší z veletrhu

Ankety o nejlepší design a zpracování

Redakční ankety

Štítky:
Musíte si přečíst

Výkonný HTC Desire 310 s čistým Androidem a HTC BlinkFeed jde do prodeje

24. 4. 2014

Novinka HTC Desire 310, která cílí hlavně na střední třídu, jde od příštího týdne do prodeje i v České republice. Telefon nabízí některé přednosti vlajkových modelů jako HTC BlinkFeed, Video Highlights a výborný výkon, ovšem za cenu základních telefonů. K zakoupení bude v několika barevných variacích a také ve verzi Dual SIM. Čtěte více >>

#HTCOneM8NaVikend – Petr Benkovský a srovnání s HTC One (M7)

22. 4. 2014

Je to pár dnů co oficiálně spatřilo světlo světa nové HTC One (M8) pro letošní rok. Stejně jako minulý rok se velmi brzy dostalo do rukou i ke mě a jak velí slušnost, musím za toto zapůjčení poděkovat. Zároveň s poděkováním se vám pokusím popsat podobně jako minulý rok u HTC One (M7), jaké pocity ve mně tato novinka zanechává. Pokud si kladete otázku, zda jsou důvody proč přejít na tento model, nebo pokud se potřebujete jen ujistit, jestli do něj vážně jít, věřím, že vám následující text dokáže pomoct. Čtěte více >>

HTC Giveaways 2014 – 17. týden

22. 4. 2014

V tomto týdnu oslovíme všechny uživatelky našeho populárního modelu HTC One mini. Co byste řekly na parádní růžové pouzdro HTC HC V851, díky kterému se nemusíte strachovat, když vám telefon nechtěně spadne? Vybereme 200. soutěžícího. Držíme palce! Čtěte více >>