Zapojte se do betatestu Zoe!

S radostí vám představujeme nejnovější produkt naší vývojové laboratoře HTC Creative Labs.

Jak fotit s dlouhým expozičním časem v HTC One (M8), díl 1.

Chcete-li svým snímkům propůjčit elegantní a umělecký nádech, vyzkoušejte focení s dlouhou expozicí.

9 možností, jak naložit se starým HTC telefonem

Jasně, jakmile doslouží nebo ho nahradíte novějším modelem, můžete ho darovat někomu v rodině nebo ho prodat, ale není to jediná možnost, jak s ním naložit.

7 kreativních příslušenství pro váš telefon, které si vyrobíte doma

Tipujeme, že na jeden mobilní telefon připadá tisícovka nejrůznějšího příslušenství.

Servis HTC, díl 4.: Reklamujte přímo u VSP a ušetřte čas

Proč byste měli vůbec uvažovat o vypuštění svého prodejce jako zbytečného mezičlánku z reklamačního procesu? Čím si pomůžete? Na tyto a další základní dotazy odpovíme v dalším díle seriálu Servis HTC, který vzniká ve spolupráci s autorizovaným servisním střediskem VSP Data.

8 netradičních zařízení, ve které můžete proměnit svůj telefon HTC

V tomto článku přijdeme na kloub tomu, co z dnešních telefonů dělá smartphony.

K HTC One (M8) zdarma 9000mAh baterii! Pouze tento týden u Vodafone

S operátorem Vodafone navazujeme na další kolo HTC roadshow v obchodních centrech po celé České republice! Přijď si v následujících dnech do některé z vybraných prodejen Vodafone, kup si od HTC Teamu naši vlajkovou loď HTC One (M8) a jako poděkování obdržíš zdarma originální 9000mAh baterii HTC BB G900 pro případ, že ti ani nový režim extrémní úspory energie nebude stačit :) Mimochodem, ve všech prodejnách kromě pražského OC Palladium si budete moci také zasoutěžit o drobné ceny v našem stylovém HTC UEFA stolním fotbálku! 16.

Stahujte aktualizaci pro HTC One (M7) se Sense 6!

Skvělá zpráva pro všechny majitele HTC One (M7)! Stahujte aktualizaci s novou verzí uživatelského prostředí Sense 6, kterou jsme představili v březnu  v letošní vlajkové lodi HTC One (M8).

8 tipů a triků pro HTC One (M8), díl 2.

Po úspěchu prvního dílu pokračujeme s dalšími 8 tipy a triky pro HTC One (M8).

Rok 2013 je rokem HTC One

10:36 29. 12. 2013 | - @HTCczech

Při vývoji a návrhu HTC One jsme se rozhodli inovovat základní pilíře multimediálního telefonu. S nadcházejícím rokem 2014 máme v plánu na tyto vylepšení navázat další generací technologií. Ať už se jedná o nadšené ohlasy na celohliníkové zpracování, přední stereo reproduktory nebo pátou verzi uživatelského prostředí HTC Sense, děkujeme všem našim fanouškům i uživatelům za podporu v tomto roce. Těšte se společně s námi na rok 2014 a inovace, které přineseme tentokrát!

Česká ocenění

Porovnávací testy v médiích

  • Mobil.idnes.cz – Mobil měsíce března 2013
  • Chip 07/2013 – Vítěz testu
  • Extra PC 06/2013 – 20 nejlepších smartphonů současnosti – 1. místo
  • Extra PC 09/2013 – Souboj nejdražších pádel – Tip Extra PC
  • ESQUIRE 06/2013 – Objekt vaší touhy č.1
  • Stereo & Video 06/2013 – Vítěz testu
  • Stereo & Video 09/2013 EISA – Best Advanced Smartphone
  • T3 06/2013 – Vítěz testu
  • T3 11/2013 – Design roku + telefon roku – hlavní cena

Zahraniční ocenění

Ankety o nejlepší telefon

Ankety o to nejlepší z veletrhu

Ankety o nejlepší design a zpracování

Redakční ankety

Štítky:
Musíte si přečíst

Zapojte se do betatestu Zoe!

13. 8. 2014

S radostí vám představujeme nejnovější produkt naší vývojové laboratoře HTC Creative Labs. Aplikace Zoe (beta) je intuitivní editor videosestřihů, která jednoduše vytvoříte, nasdílíte a zremixujete! Tuto funkci určitě znáte z našich HTC telefonů, nicméně nyní jsme ji připravili ke stažení pro všechna zařízení s Androidem 4.4 (tedy nejen pro HTC telefony). Čtěte více >>

Jak fotit s dlouhým expozičním časem v HTC One (M8), díl 1.

3. 8. 2014

Chcete-li svým snímkům propůjčit elegantní a umělecký nádech, vyzkoušejte focení s dlouhou expozicí. Takto vyfocený snímek vyžaduje delší dobu závěrku, během které na fotografii rozmaže pohybující se objekty. Typickým příkladem je frekventovaný dálniční chod s městem na horizontu, kde světla automobilů vytváří efekt linoucí se záře. V tomto článku vám předám několik tipů a doporučení, které sám používám při focení s dlouhým expozičním časem ve svém HTC One (M8). Čtěte více >>

Rozdíl mezi Dalvik a ART

30. 7. 2014

Někteří lidé jednoduše koupí telefon a jediné, co po něm požadují je, aby reagoval rychle ihned po spuštění. Jakmile toto pravidlo telefon splňuje, neřeší nic dále. Jsou tu ale i lidé, kteří se pídí po tom, jak výkonnost telefonu alespoň o pár procent zvednout. Pokud patříte mezi první skupinu, určitě jste si všimli, že co se týče odezvy je na tom HTC One (v obou generacích) velmi skvěle. V tomto směru jej chválili na nejednom portále, který se věnuje mobilním telefonům. Pokud patříte ke skupině druhé, určitě jste se dočetli o běhovém prostředí (angl. runtime, pozn. red.) ART, který si můžete ve svém Androidu nastavit a který nahrazuje původní Dalvik. Rozhodl jsem se co nejvíce o tomto tématu nastudovat a v jednoduché formě tuto problematiku přiblížit. Čtěte více >>