5 věcí, na které se těšit v roce 2015 od HTC

HTC vstupuje do roku 2015 s vysokými ambicemi a nedočkavostí.

Česká média o HTC Desire EYE

Nedokázal si s vámi Ježíšek poradit a namísto toho vám pod stromečkem zanechal obálku s hotovostí? Pokud uvažujete o novém telefonu, máme pro vás shrnutí toho nejlepšího o unikátním selfie telefonu HTC Desire EYE z českých prvních dojmů a recenzí.

Přihlaš se na poslední #HTCmeetup setkání v letošním roce!

Využij poslední příležitosti v letošním roce a přijď pokecat s lidmi z českého HTC do neformálního prostředí o novinkách z naší stáje!

Získej HTC Desire EYE na víkend!

Přichystali jsme pro vás další kolo fanouškovského testování #HTCNaVikend, v rámci kterého mají ti nejpovolanější z vás možnost získat některý z našich nejnovějších telefonů na intenzivní víkendové testování.

Škola HTC Desire EYE, díl 7.: Fotokoláž

S HTC se již nemusíte tísnit ve fotobudce, abyste si nafotili koláž s nadšenými výrazy ve vašich obličejích.

Škola HTC Desire EYE, díl 6.: Rozdělený snímek

Také už jste na cestách nejednou objevili místa, které vás doslova očarovala? To potom člověk neví co dřív.

Škola HTC Desire EYE, díl 5.: Okamžitý make-up

Znáte to, někdy se zkrátka špatně vyspíte nebo nemáte zrovna svůj nejlepší den, i přesto však chcete na fotkách vypadat skvěle.

Škola HTC Desire EYE, díl 4.: Automatické selfie

Focení selfie s nataženou paží není zdrovna dvakrát praktické, obzvlášť v případě, když se snažíte do záběru vecpat další tři kamarády.

Škola HTC Desire EYE, díl 3.: Sjednocení tváří

Přemýšleli jste někdy nad tím, jak by vypadala vaše tvář, kdyby měla rysy celebrity nebo vaší drahé polovičky? Přesně to teď můžete zjistit s další funkcí EYE Experience.

Škola HTC Desire EYE, díl 2.: Sdílení obrazovky

V druhém díle týdenního miniseriálu Škola HTC Desire EYE si představíme funkci Sdílení obrazovky.

Rok 2013 je rokem HTC One

10:36 29. 12. 2013 | - @HTCczech

Při vývoji a návrhu HTC One jsme se rozhodli inovovat základní pilíře multimediálního telefonu. S nadcházejícím rokem 2014 máme v plánu na tyto vylepšení navázat další generací technologií. Ať už se jedná o nadšené ohlasy na celohliníkové zpracování, přední stereo reproduktory nebo pátou verzi uživatelského prostředí HTC Sense, děkujeme všem našim fanouškům i uživatelům za podporu v tomto roce. Těšte se společně s námi na rok 2014 a inovace, které přineseme tentokrát!

Česká ocenění

Porovnávací testy v médiích

  • Mobil.idnes.cz – Mobil měsíce března 2013
  • Chip 07/2013 – Vítěz testu
  • Extra PC 06/2013 – 20 nejlepších smartphonů současnosti – 1. místo
  • Extra PC 09/2013 – Souboj nejdražších pádel – Tip Extra PC
  • ESQUIRE 06/2013 – Objekt vaší touhy č.1
  • Stereo & Video 06/2013 – Vítěz testu
  • Stereo & Video 09/2013 EISA – Best Advanced Smartphone
  • T3 06/2013 – Vítěz testu
  • T3 11/2013 – Design roku + telefon roku – hlavní cena

Zahraniční ocenění

Ankety o nejlepší telefon

Ankety o to nejlepší z veletrhu

Ankety o nejlepší design a zpracování

Redakční ankety

Štítky:
Musíte si přečíst

Kovový klenot HTC One M9 jde do prodeje v České republice. Do konce dubna k dostání exkluzivně pouze u T-Mobile

13. 4. 2015

České zastoupení společnosti HTC dnes v Praze oficiálně ukázalo novou vlajkovou loď HTC One M9 a zároveň oznámilo její dostupnost pro Českou republiku. Novinka bude k dispozici již od 8. dubna, a to exkluzivně u českého operátora T-Mobile. HTC One M9 přichází na český trh ve dvou barevných variantách, stříbrno-zlaté a tmavě kovově šedé, za cenu 19 900 Kč. Čtěte více >>

#HTCNaVikend – HTC One M9 a Petr Benkovský

6. 4. 2015

Před dvěma lety HTC představilo svou novou vlajkovou loď HTC One (M7), která překvapila velkou skupinu lidí. Kovové zpracování, stereo reproduktory a mnoho dalšího patřilo k největším tahákům tohoto telefonu. Telefon se tehdy pyšnil řadou ocenění a určitě si jej každý živě vybaví. Rok na to přišel vylepšený model HTC One (M8), který přinesl zase o kus lepší zpracování. Nyní je zde očekáváné HTC One M9. Tato vlajková loď se posunula opět kousek dále a v jistých ohledech se přibližuje oběma svým předchůdcům. Ve mně telefon vyvolal nejvíce pocity, které se probudily tehdy, když jsem poprvé držel HTC One M7. V jednoduché uživatelské recenzi jsem se proto rozhodl, že telefon budu srovnávat právě s nejstarším modelem z těchto tří vlajkových lodí. Čtěte více >>

HTC uvádí HTC One M8s. Skvěle fotí a nabídne výbornou výdrž baterie

3. 4. 2015

Společnost HTC představila model HTC One M8s. Novinka po stránce designu i výbavy staví na loňském vlajkovém modelu HTC One M8. Nabídne celokovové tělo, nový fotoaparát, lepší baterii a 5“ Full HD displej vyrobený z odolného skla Corning Gorilla Glass. Na českém trhu se objeví již 7. dubna. Čtěte více >>