9 možností, jak naložit se starým HTC telefonem

Jasně, jakmile doslouží nebo ho nahradíte novějším modelem, můžete ho darovat někomu v rodině nebo ho prodat, ale není to jediná možnost, jak s ním naložit.

7 kreativních příslušenství pro váš telefon, které si vyrobíte doma

Tipujeme, že na jeden mobilní telefon připadá tisícovka nejrůznějšího příslušenství.

Servis HTC, díl 4.: Reklamujte přímo u VSP a ušetřte čas

Proč byste měli vůbec uvažovat o vypuštění svého prodejce jako zbytečného mezičlánku z reklamačního procesu? Čím si pomůžete? Na tyto a další základní dotazy odpovíme v dalším díle seriálu Servis HTC, který vzniká ve spolupráci s autorizovaným servisním střediskem VSP Data.

8 netradičních zařízení, ve které můžete proměnit svůj telefon HTC

V tomto článku přijdeme na kloub tomu, co z dnešních telefonů dělá smartphony.

K HTC One (M8) zdarma 9000mAh baterii! Pouze tento týden u Vodafone

S operátorem Vodafone navazujeme na další kolo HTC roadshow v obchodních centrech po celé České republice! Přijď si v následujících dnech do některé z vybraných prodejen Vodafone, kup si od HTC Teamu naši vlajkovou loď HTC One (M8) a jako poděkování obdržíš zdarma originální 9000mAh baterii HTC BB G900 pro případ, že ti ani nový režim extrémní úspory energie nebude stačit :) Mimochodem, ve všech prodejnách kromě pražského OC Palladium si budete moci také zasoutěžit o drobné ceny v našem stylovém HTC UEFA stolním fotbálku! 16.

Stahujte aktualizaci pro HTC One (M7) se Sense 6!

Skvělá zpráva pro všechny majitele HTC One (M7)! Stahujte aktualizaci s novou verzí uživatelského prostředí Sense 6, kterou jsme představili v březnu  v letošní vlajkové lodi HTC One (M8).

8 tipů a triků pro HTC One (M8), díl 2.

Po úspěchu prvního dílu pokračujeme s dalšími 8 tipy a triky pro HTC One (M8).

8 tipů a triků pro HTC One (M8), díl 1.

Prozkoumali jsme pro vás skrytá zákoutí nastavení a možností telefonu HTC One (M8).

8 důvodů, proč si vybrat HTC One (M8)

Nevíte, kterou vlajkovou lodí letošního roku nahradit stávající telefon? Připravili jsme 8 důvodů, které vás donutí zamyslet se nad HTC One (M8) – nejlepším telefonem, který jsme kdy vyrobili.

Rok 2013 je rokem HTC One

10:36 29. 12. 2013 | - @HTCczech

Při vývoji a návrhu HTC One jsme se rozhodli inovovat základní pilíře multimediálního telefonu. S nadcházejícím rokem 2014 máme v plánu na tyto vylepšení navázat další generací technologií. Ať už se jedná o nadšené ohlasy na celohliníkové zpracování, přední stereo reproduktory nebo pátou verzi uživatelského prostředí HTC Sense, děkujeme všem našim fanouškům i uživatelům za podporu v tomto roce. Těšte se společně s námi na rok 2014 a inovace, které přineseme tentokrát!

Česká ocenění

Porovnávací testy v médiích

  • Mobil.idnes.cz – Mobil měsíce března 2013
  • Chip 07/2013 – Vítěz testu
  • Extra PC 06/2013 – 20 nejlepších smartphonů současnosti – 1. místo
  • Extra PC 09/2013 – Souboj nejdražších pádel – Tip Extra PC
  • ESQUIRE 06/2013 – Objekt vaší touhy č.1
  • Stereo & Video 06/2013 – Vítěz testu
  • Stereo & Video 09/2013 EISA – Best Advanced Smartphone
  • T3 06/2013 – Vítěz testu
  • T3 11/2013 – Design roku + telefon roku – hlavní cena

Zahraniční ocenění

Ankety o nejlepší telefon

Ankety o to nejlepší z veletrhu

Ankety o nejlepší design a zpracování

Redakční ankety

Štítky:
Musíte si přečíst

Jak používat Zálohování HTC?

21. 7. 2014

Určitě jste o tuto funkci ve svém novém HTC alespoň minimálně zavadili. A všichni určitě znáte problémy, které obnáší factory reset (obnovení továrního nastavení), který jste nuceni použít potom, co se ve vašem telefonu zkrátka něco nezdařilo. HTC nám jde vstříc alespoň toutou cestou a tak jsem se rozhodl podívat se na to, jak přesně HTC Backup funguje. Jako první bych měl informovat o tom, že v tomto případě jde o oficiální zálohy, tedy žádný root a vše v rámci záruky a oficiálního zacházení. Čtěte více >>

Spojte zábavu s prací: HTC představuje levný dual SIM model HTC Desire 516

18. 7. 2014

Společnost HTC odhalila nový vstupní model určený pro zákazníky, kteří využívají více telefonních čísel, ale chtějí u sebe mít pouze jedno zařízení. HTC Desire 516 nabídne kvalitní pětipalcový displej, dvojici fotoaparátů i vysoký výkon pro zábavu, jeho hlavní předností je ovšem podpora dvou SIM karet. Čtěte více >>

#HTCNaVikend – HTC One mini 2 a Jozef Cmar

14. 7. 2014

Dlouhou dobu jsem k naprosté spokojenosti používal model HTC One X a když v loňském roce výrobce představil původní model HTC One, tak jsem se do kovové konstrukce zamiloval. Letošní model HTC One (M8) je pak z mého pohledu nejkrásnějším telefonem současnosti. Protože ale nutně nemusím telefony s obrovským displejem, rozhodl jsem se využít příležitost a vyzkoušet HTC One mini 2. Čtěte více >>