Co je šedý dovoz mobilních telefonů a jak se mu vyhnout?

Při komunikaci se zákazníky nejen na sociálních sítích, ale i v reálu na komunitních setkáních #HTCmeetup, Android Roadshow nebo v našem autorizovaném servisu VSP Data, se neustále setkáváme s telefony z tzv.

Proč končí HTC Sense TV a čím jej nahradit?

Noví majitelé HTC One M9 si mohli všimnout, že jsme aplikaci Televize (HTC Sense TV) pro ovládání infračerveného portu telefonu nahradili appkou Peel Smart Remote.

HTC zve na pivo! Přijď si vyzkoušet HTC One M9 na neformální setkání

Série setkání #HTCmeetup pokračuje další šňůrou po České republice! Tentokrát bude předmětem setkání naše vlajková loď pro rok 2015 – HTC One M9.

5 věcí, na které se těšit v roce 2015 od HTC

HTC vstupuje do roku 2015 s vysokými ambicemi a nedočkavostí.

Česká média o HTC Desire EYE

Nedokázal si s vámi Ježíšek poradit a namísto toho vám pod stromečkem zanechal obálku s hotovostí? Pokud uvažujete o novém telefonu, máme pro vás shrnutí toho nejlepšího o unikátním selfie telefonu HTC Desire EYE z českých prvních dojmů a recenzí.

Přihlaš se na poslední #HTCmeetup setkání v letošním roce!

Využij poslední příležitosti v letošním roce a přijď pokecat s lidmi z českého HTC do neformálního prostředí o novinkách z naší stáje!

Získej HTC Desire EYE na víkend!

Přichystali jsme pro vás další kolo fanouškovského testování #HTCNaVikend, v rámci kterého mají ti nejpovolanější z vás možnost získat některý z našich nejnovějších telefonů na intenzivní víkendové testování.

Škola HTC Desire EYE, díl 7.: Fotokoláž

S HTC se již nemusíte tísnit ve fotobudce, abyste si nafotili koláž s nadšenými výrazy ve vašich obličejích.

Škola HTC Desire EYE, díl 6.: Rozdělený snímek

Také už jste na cestách nejednou objevili místa, které vás doslova očarovala? To potom člověk neví co dřív.

Škola HTC Desire EYE, díl 5.: Okamžitý make-up

Znáte to, někdy se zkrátka špatně vyspíte nebo nemáte zrovna svůj nejlepší den, i přesto však chcete na fotkách vypadat skvěle.

Rok 2013 je rokem HTC One

10:36 29. 12. 2013 | - @HTC_CZE

Při vývoji a návrhu HTC One jsme se rozhodli inovovat základní pilíře multimediálního telefonu. S nadcházejícím rokem 2014 máme v plánu na tyto vylepšení navázat další generací technologií. Ať už se jedná o nadšené ohlasy na celohliníkové zpracování, přední stereo reproduktory nebo pátou verzi uživatelského prostředí HTC Sense, děkujeme všem našim fanouškům i uživatelům za podporu v tomto roce. Těšte se společně s námi na rok 2014 a inovace, které přineseme tentokrát!

Česká ocenění

Porovnávací testy v médiích

  • Mobil.idnes.cz – Mobil měsíce března 2013
  • Chip 07/2013 – Vítěz testu
  • Extra PC 06/2013 – 20 nejlepších smartphonů současnosti – 1. místo
  • Extra PC 09/2013 – Souboj nejdražších pádel – Tip Extra PC
  • ESQUIRE 06/2013 – Objekt vaší touhy č.1
  • Stereo & Video 06/2013 – Vítěz testu
  • Stereo & Video 09/2013 EISA – Best Advanced Smartphone
  • T3 06/2013 – Vítěz testu
  • T3 11/2013 – Design roku + telefon roku – hlavní cena

Zahraniční ocenění

Ankety o nejlepší telefon

Ankety o to nejlepší z veletrhu

Ankety o nejlepší design a zpracování

Redakční ankety

Štítky:
Musíte si přečíst

Letní stylovka HTC Desire 626 přichází na český trh

27. 7. 2015

Již v srpnu HTC zahájí prodej stylového smartphonu HTC Desire 626. Telefon nabídne jedinečný dvoubarevný design, nevídané možnosti personalizace, kvalitní sestavu 13Mpx a 5Mpx fotoaparátů i dostatečný výkon pro nejnovější aplikace, přehrávání filmů či hraní her. O výkon se postará 4jádrový procesor Snapdragon s taktem 1,2 GHz a vše zobrazí 5 palců velký, ostrý HD displej. To vše dostane zákazník za cenu 7990 Kč v modré nebo šedivé barevné kombinaci. Čtěte více >>

HTC zahájí prodej technologiemi nabitého klenotu HTC One M9+ v Česku

16. 7. 2015

HTC potvrdilo dostupnost prémiového modelu HTC One M9+ pro Českou republiku. Novinka se v produktovém portfoliu výrobce zařadí po bok HTC One M9, cílit však bude na ty nejnáročnější uživatele. HTC One M9+ nabídne vybroušený design se zpracováním z letecké slitiny hliníku. Kromě vysokého výkonu, nepřekonatelného audia a vyladěného prostředí HTC Sense 7 se mohou zákazníci těšit také na 5,2 palce velký displej s rozlišením 2560×1440 pixelů, duální fotoaparátčtečku otisků prstů. Telefon bude na našem trhu dostupný již v srpnu za cenu 22 990 Kč. Čtěte více >>

Místo pro práci i zábavu. HTC v Praze otevírá oficiálně svou prodejnu a nový Hub

2. 6. 2015

České HTC otevírá oficiálně svoji značkovou prodejnu a první HTC Hub, který je součásti prodejny na adrese Revoluční 17. Jedná se o ojedinělý koncept, který společnost hodlá rozšířit i do dalších evropských zemí. Čtěte více >>