HTC nyní zasílá svou virtuální realitu okamžitě

HTC oznámilo, že čekací doby na předobjednaná zařízení HTC Vive se podařilo zkrátit na 72 hodin, a to celosvětově.

Nová vlajková loď HTC 10 je vybroušená do dokonalosti

HTC dnes představilo svůj nejnovější smartphone, na kterém pracovalo posledních 12 měsíců.

SOUTĚŽ! Vyhraj HTC One A9 s podpisem Petry Lovely Hair

Blíží se Valentýn, svátek zamilovaných.

Inspirující virtuální realita od HTC mění pohled na lidskou představivost

HTC odhalilo Vive Pre, druhou generaci vývojářské edice virtuální reality, a představuje novou kameru a room-scale technologii.

Proč mají HTC na fotkách vždy čas 10:08?

19:19 17. 7. 2013 | - @HTC_CZE

Nejpozornější z našich fanoušků si možná všimli, že všechna HTC mají na oficiálních fotografiích nebo v reklamě vždy stejný čas – 10:08. Ale proč? Zeptali jsme se vás proto na facebooku, jaký je váš názor nebo teorie, jaká je symbolika za jednotným časem v HTC. Vybíráme ty nejzajímavější:

  • Petr Kyncl: „Každý den fotíte telefony“ – nefotíme, renderujeme :)
  • Tomáš Čmiko: „Vtedy HTC vydalo prvé Android zariadenie G1/Dream“ – pěkná souhra náhod
  • Mirek Hartych: „Našli Bartošovou s lahví Jim Beam, v kapse prášky, v patách ty dva blázni a v druhé telefon HTC“ – vtipné :)))
  • Marina Korskova: „HTC One je nejlepší mobil na světě!!!“ – souhlasíme, ale není nám jasná spojitost s časem 10:08 :)
  • Roman Švéda: „10.08. Oficialne vznikla společnost HTC?“ – ne, HTC bylo založeno 15. května 1997
  • Michal Bubanský: „10:08 je čas, při kterém je v rámci 12hodinového režimu sepnuto nejvíce segmentů digitálních hodin“ – za dva bludišťáky!

Několik z vás tedy nakonec správně uhodlo. 10:08 je čas, při kterém je ve 12hodinovém režimu sepnuto nejvíce segmentů digitálního času a lze tedy demonstrovat správnou funkčnost. Maximální počet zapnutých segmentů je samozřejmě 88:88, ale prezentování nereálného času výrobci už s příchodem prvních digitálních hodinek bojkotovali. Důvodem, proč se HTC již několik let drží času 10:08, tedy není žádná velká věda, ale vzdání holdu „digitální“ tradici.

Dalším trefným důvodem, ovšem nesprávně uváděným, je reklamní tradice převzatá z klasických ručičkových hodin. V čase 10:08 je pozice ručiček v ideální symetrii a nezakrývá logo výrobce na ciferníku. To je většinou umístěno pod číslicí 12 nebo 6. Někteří dokonce pozici 10:08 a umístění ručiček na analogových hodinkách přirovnávají ke smajlíku nebo fajfce.

Co jste tipovali vy? Všimli jste si vůbec jednotného času na fotkách našich telefonů? :)

Štítky:
Musíte si přečíst

To nejlepší pro tvé HTC – TOP 5 aplikací zaměřených na produktivitu

24. 6. 2016

Moderní smartphone je neuvěřitelně všestranné a flexibilní zařízení. Používáme ho na zábavu, komunikaci a nahrazuje nám fotoaparát. Pro mnoho z nás je ale také neoddělitelným společníkem při plnění pracovních povinností. A jelikož síla smartphonů spočívá hlavně v aplikacích, přinášíme ti jejich výběr, bez kterých si v HTC nedokážeme představit běžný pracovní den.

Čtěte více >>

10 tipů, jak vyfotit domácího mazlíčka se svým smartphonem

17. 6. 2016

Přiznejme si to. Domácí mazlíčci jsou nejideálnějším objektem pro focení (dobře, kromě dětí, ale to si necháme na jindy!). Ovšem zachytit osobnost a nekonečnou rozkošnost našeho zvířátka může být poněkud těžší. Obzvláště pokud jsou stále v pohybu, anebo se schovávají pod peřinou. Ale nic není nemožné! Máme pro tebe pár tipů, jak zvířátko vyfotit tak, že nad fotkou zaplesá srdíčko i tomu největšímu tvrďákovi.

Čtěte více >>

HTC nyní zasílá svou virtuální realitu okamžitě

14. 6. 2016

HTC oznámilo, že čekací doby na předobjednaná zařízení HTC Vive se podařilo zkrátit na 72 hodin, a to celosvětově. Fanoušci virtuální reality tak mohou mít kompletní řešení pro virtuální realitu, včetně pohybových ovladačů umožňujících přirozenou interakci s virtuálním prostředím, již třetí pracovní den od objednání na webu www.htcvive.com, za cenu 899€.

Čtěte více >>