To nejlepší pro tvé HTC – TOP 5 aplikací zaměřených na produktivitu

Moderní smartphone je neuvěřitelně všestranné a flexibilní zařízení.

Nekompromisní oslava kovu – designový příběh HTC 10

HTC 10 je aktuálním skvostem výrobce, za jehož vzhledem stojí stovky hodin úsilí a zdokonalování.

Tutoriál: Vytvoř si a sdílej svůj vlastní motiv s celým světem

Jak jsme si řekli v minulém článku, své HTC si díky aplikaci Motivy můžeš přizpůsobit k obrazu svému.

5 důvodů, proč by mělo být HTC tvým dalším telefonem

Dnešní trh je nasycen velkým množstvím smartphonů, ve kterém se poměrně těžko orientuje.

Tvůj život, tvůj styl aneb průvodce HTC Motivy

V životě každého z nás je řada věcí, která vypovídá o tom, jací jsme.

Tutoriál: Fotografování s HTC One A9, 3. část

V minulých týdnech jsme zveřejnili dva tutoriály o fotografování na HTC One A9 od Brada Pueta (1.

Tutoriál: Fotografování s HTC One A9, 2. část

V minulém článku o fotografování od Brada Pueta, fotografa ze Seattlu, jsme se dozvěděli něco o základech fotografování a představili jsme si režimy fotoaparátu HTC One A9.

Tutoriál: Fotografování s HTC One A9, 1. část

Abychom zjistili, jak se chová fotoaparát HTC One A9 v rukou profesionála, svěřili jsme telefon Bradu Puetovi, což je známý fotograf ze Seattlu.

Test fotoaparátu HTC One A9 za špatného osvětlení: Focení se záznamem do RAWu

Ptáte se, jak vlastně HTC One A9 fotí? Rozhodli jsme se, že prohlédnout si na vlastní oči fotky je lepší, než si přečíst tisíc recenzí.

Jak šel čas s virtuální realitou

11:40 1. 4. 2016 | - @HTC_CZE

O virtuální realitě se toho v poslední době namluvilo mnoho. Ta od HTC, neboli HTC Vive, byla finálně představena v únoru letošního roku. Málokdo ale ví, že představení HTC reality mělo proběhnout už před třemi lety. A že první prototyp byl sestavený právě u nás, v České republice.

S nápadem sestrojit virtuální realitu přišla dvojice kamarádů již v roce 2008, kdy HTC uvedlo na trh první telefon s Androidem, model G1. Ačkoliv byli z telefonu nadšení, vadilo jim, že si všechny jeho vychytávky nemůžou užít naplno. Jakmile si telefon vzali do ruky, ihned je někdo začal otravovat. A nejvíce jejich přítelkyně. Jako by snad měly radar. Říkali si tedy, že by bylo fajn, kdyby měli něco, pomocí čeho by alespoň na chvíli utekli do jiného světa, do jiné reality. A nemuseli se kvůli nerušeným chvilkám na svém telefonu zavírat na toaletě.

vive01

Od té doby usilovně makali na tom, aby vytvořili nejlepší virtuální realitu všech dob. Makali po večerech, makali po nocích. Za vlast tehdy padly tisíce energeťáků. Ale stálo to za to. Výsledky se dostavily. A v roce 2013 bylo hotovo. První HTC virtuální realita spatřila světlo světa, Plastový rám pro ikonický HTC One, pomocí kterého jste si mohli užít stereoskopického obrazu a odříznout se od nudného zbytku světa.

vive02

Na jaře začal PR tým pracovat na kampani. Když se blížilo oficiální představení virtuální reality, naše dvojice začala pochybovat. Telefon v plastové krabičce se po delším provozu nepříjemně zahříval a šlo se jen rozhlížet, žádný pohyb a žádná interakce. Začali se ptát sami sebe, zda to nemůže být ještě lepší, zda ze sebe opravdu dostali maximum. Jelikož měl na představení dorazit i tehdejší HTC CEO Peter Chou , naše dvojice se mu s pochybami svěřila. Petera to nejprve vyděsilo, vždyť vše bylo připraveno a představení je za dveřmi Ale začal jednat. Sestavil ten nejlepší tým vývojářů v celé galaxii. A kolotoč bezesných nocí začal nanovo. To tým posunulo o světelné roky před konkurenci a i přes bolestné zjištění, že telefon zatím není pro virtuální realitu to pravé, to stálo za to.

Díky této mravenčí práci, naší dvojici kamarádů a nejlepším vývojářům ever jsme letos mohli představit HTC Vive tak, jak ho znáte, jako jedinou komplexní virtuální realitu na trhu.

Musíte si přečíst

To nejlepší pro tvé HTC – TOP 5 aplikací zaměřených na produktivitu

24. 6. 2016

Moderní smartphone je neuvěřitelně všestranné a flexibilní zařízení. Používáme ho na zábavu, komunikaci a nahrazuje nám fotoaparát. Pro mnoho z nás je ale také neoddělitelným společníkem při plnění pracovních povinností. A jelikož síla smartphonů spočívá hlavně v aplikacích, přinášíme ti jejich výběr, bez kterých si v HTC nedokážeme představit běžný pracovní den.

Čtěte více >>

10 tipů, jak vyfotit domácího mazlíčka se svým smartphonem

17. 6. 2016

Přiznejme si to. Domácí mazlíčci jsou nejideálnějším objektem pro focení (dobře, kromě dětí, ale to si necháme na jindy!). Ovšem zachytit osobnost a nekonečnou rozkošnost našeho zvířátka může být poněkud těžší. Obzvláště pokud jsou stále v pohybu, anebo se schovávají pod peřinou. Ale nic není nemožné! Máme pro tebe pár tipů, jak zvířátko vyfotit tak, že nad fotkou zaplesá srdíčko i tomu největšímu tvrďákovi.

Čtěte více >>

HTC nyní zasílá svou virtuální realitu okamžitě

14. 6. 2016

HTC oznámilo, že čekací doby na předobjednaná zařízení HTC Vive se podařilo zkrátit na 72 hodin, a to celosvětově. Fanoušci virtuální reality tak mohou mít kompletní řešení pro virtuální realitu, včetně pohybových ovladačů umožňujících přirozenou interakci s virtuálním prostředím, již třetí pracovní den od objednání na webu www.htcvive.com, za cenu 899€.

Čtěte více >>