HTC nyní zasílá svou virtuální realitu okamžitě

HTC oznámilo, že čekací doby na předobjednaná zařízení HTC Vive se podařilo zkrátit na 72 hodin, a to celosvětově.

BJÖRK vydává světově první VR album a HTC je u toho

Zpěvačka Björk dnes informovala o unikátním virtuálním zážitku pro HTC Vive nazvaném VR Album Exhibition, který bude součástí jejího 18měsíčního turné Björk Digital World Tour.

Nová vlajková loď HTC 10 je vybroušená do dokonalosti

HTC dnes představilo svůj nejnovější smartphone, na kterém pracovalo posledních 12 měsíců.

Nejnovější telefony HTC jsou inspirované městskou módou náctiletých

Technologie miniaturních cákanců zajistí unikátnost a šmrnc každého jednotlivého telefonu

HTC a Under Armour představují UA HealthBox – první komplexní fitness řešení „wearables“

HTC a Under Armour představují UA HealthBox, první propojený systém zařízení monitorující spánek, kondici i výživu.

Ve vánoční kampani HTC rozdá zákazníkům každý den dárky a jako hlavní výhru Škodu Superb

Oslav Vánoce s HTC je název letošní vánoční promokampaně výrobce HTC na českém trhu.

HTC ukázalo kandidáta na telefon roku. Představujeme HTC One A9

HTC dnes představilo zbrusu nový model z rodiny HTC One – smartphone HTC One A9.

HTC One M9+ jde do prodeje

HTC zahajuje prodej nového telefonu HTC One M9+.

IKEA představuje virtuální plánovač kuchyní pro HTC Vive

11:10 6. 4. 2016 | - @HTC_CZE

Virtuální plánovač kuchyní IKEA VR Experience byl 5. dubna zařazen do platformy Steam od výrobce Valve. Simulátor je pilotním projektem společnosti IKEA v hledání nových cest pro oslovení zákazníků bez dalšího zatížení životního prostředí. V blízké budoucnosti může tato aplikace umožnit zákazníkům vyzkoušet si svou vysněnou kuchyň a kuchyňské produkty před samotnou koupí.

IKEA v průběhu posledních několika let zkoumala nové technologie a metody, jak zaujmout nové zákazníky. Z nejrůznějších digitálních řešení vyselektovala virtuální realitu jako jednu z možných cest. Představení IKEA VR Experience je prvním krokem v této oblasti. Jedná se o virtuální plánovač kuchyní, který se uživateli zobrazí v reálné životní velikosti.

„Virtuální realita je rapidně se rozvíjející odvětví a v rozmezí 5 až 10 let to bude každodenní součástí našich životů. Jsme si vědomi, že virtuální realita bude hrát hlavní roli při rozhodování našich zákazníků o výběru domácího nábytku před jeho koupí,“ říká Jesper Brodin, výkonný ředitel IKEA Švédsko.

02 Change_thumb

Simulátor IKEA VR Experience umožňuje okamžitou změnu barev nábytku jediným kliknutím. Podporuje také funkci zmenšení uživatele a pohyb v místnosti, jako by se jednalo o 100 cm vysoké dítě. Aplikace umožňuje převtělení také do 195 cm vysokého dospělého. Tyto funkce jsou užitečné především z bezpečnostních důvodů, protože procházení se po místnosti v nohách jiného člena domácnosti může odhalit skrytá nebezpečí.

Aplikace je vyvinuta na Unreal Engine 4 od Epic Games exkluzivně pro HTC Vive – společné řešení virtuální reality společností HTC a Valve.

Více informací najdete v oficiální tiskové zprávě na www.ikea.com (anglicky).

Musíte si přečíst

To nejlepší pro tvé HTC – TOP 5 aplikací zaměřených na produktivitu

24. 6. 2016

Moderní smartphone je neuvěřitelně všestranné a flexibilní zařízení. Používáme ho na zábavu, komunikaci a nahrazuje nám fotoaparát. Pro mnoho z nás je ale také neoddělitelným společníkem při plnění pracovních povinností. A jelikož síla smartphonů spočívá hlavně v aplikacích, přinášíme ti jejich výběr, bez kterých si v HTC nedokážeme představit běžný pracovní den.

Čtěte více >>

10 tipů, jak vyfotit domácího mazlíčka se svým smartphonem

17. 6. 2016

Přiznejme si to. Domácí mazlíčci jsou nejideálnějším objektem pro focení (dobře, kromě dětí, ale to si necháme na jindy!). Ovšem zachytit osobnost a nekonečnou rozkošnost našeho zvířátka může být poněkud těžší. Obzvláště pokud jsou stále v pohybu, anebo se schovávají pod peřinou. Ale nic není nemožné! Máme pro tebe pár tipů, jak zvířátko vyfotit tak, že nad fotkou zaplesá srdíčko i tomu největšímu tvrďákovi.

Čtěte více >>

HTC nyní zasílá svou virtuální realitu okamžitě

14. 6. 2016

HTC oznámilo, že čekací doby na předobjednaná zařízení HTC Vive se podařilo zkrátit na 72 hodin, a to celosvětově. Fanoušci virtuální reality tak mohou mít kompletní řešení pro virtuální realitu, včetně pohybových ovladačů umožňujících přirozenou interakci s virtuálním prostředím, již třetí pracovní den od objednání na webu www.htcvive.com, za cenu 899€.

Čtěte více >>