HTC nyní zasílá svou virtuální realitu okamžitě

HTC oznámilo, že čekací doby na předobjednaná zařízení HTC Vive se podařilo zkrátit na 72 hodin, a to celosvětově.

BJÖRK vydává světově první VR album a HTC je u toho

Zpěvačka Björk dnes informovala o unikátním virtuálním zážitku pro HTC Vive nazvaném VR Album Exhibition, který bude součástí jejího 18měsíčního turné Björk Digital World Tour.

Nová vlajková loď HTC 10 je vybroušená do dokonalosti

HTC dnes představilo svůj nejnovější smartphone, na kterém pracovalo posledních 12 měsíců.

IKEA představuje virtuální plánovač kuchyní pro HTC Vive

Virtuální plánovač kuchyní IKEA VR Experience byl 5.

Nejnovější telefony HTC jsou inspirované městskou módou náctiletých

Technologie miniaturních cákanců zajistí unikátnost a šmrnc každého jednotlivého telefonu

HTC a Under Armour představují UA HealthBox – první komplexní fitness řešení „wearables“

HTC a Under Armour představují UA HealthBox, první propojený systém zařízení monitorující spánek, kondici i výživu.

Ve vánoční kampani HTC rozdá zákazníkům každý den dárky a jako hlavní výhru Škodu Superb

Oslav Vánoce s HTC je název letošní vánoční promokampaně výrobce HTC na českém trhu.

HTC ukázalo kandidáta na telefon roku. Představujeme HTC One A9

HTC dnes představilo zbrusu nový model z rodiny HTC One – smartphone HTC One A9.

HTC One M9+ jde do prodeje

HTC zahajuje prodej nového telefonu HTC One M9+.

HTC a Valve představují konečnou verzi Vive pro koncové zákazníky

11:34 22. 2. 2016 | - @HTC_CZE

Barcelona, Mobile World Congress, 21. února 2016 – Společnost HTC dnes ve spolupráci s Valve® představila konečnou verzi virtuální reality Vive™ pro rozhraní Steam®VR pro koncové zákazníky. Společnosti uvedli také technologii Vive Phone Services, která opět posouvá standardy v oblasti virtuální reality.

Vive Phone Services představuje průsečík mezi realitou a virtuálním světem. Soubor technologií uživateli umožňuje interagovat s oběma realitami zároveň. Přijmout hovor, reagovat na zmeškaný, nebo vyřídit SMS či zkontrolovat kalendář tak bude možné přímo skrze helmu virtuální reality. Vive tímto vytváří zcela novou oblast hybridní reality, která nabízí nespočet využití pro domácí, ale i firemní zákazníky.

Konečná podoba Vive pro koncové zákazníky obsahuje vylepšenou konstrukci se systémem popruhů pro maximální stabilitu při hraní. Finální design vychází z inovací Vive Pre pro vývojářská studia. Ten přinesl zcela nové bezdrátové ovladače s haptickou (vibrační) odezvou s dvoukrokovými tlačítky a čelně mířící kameru promítající realitu do virtuálního světa. Celkové změny se dočkal také systém popruhů pro zvýšení stability a původní displeje nahradily nové s vyšším jasem, které prohlubují pocit pohlcení a vtažení do virtuálního světa.

HTC Vive product 2

V základním balení Vive budou k dispozici dva plnohodnotné VR tituly:

  • Job Simulator: The 2050 Archives od společnosti Owlchemy Labs vás přesune do lehce sarkastického světa, kde veškerou práci vykonávají roboti. Zkuste proto vstoupit do simulátoru zaměstnání, abyste si vyzkoušeli, jaké to bylo, když lidé ještě pracovali.
  • Fantastic Contraption od společnosti Northway Games je interaktivní vyprávění o procházce po travnatém ostrovu, který se vznáší na obloze a kde stavíte fantastický stroj o velikosti koně za pomoci svých vlastních rukou a pak sledujete, jak se valí světem.

Fantastic Contraption

Vive však není jen o hrách. Kromě startovacích titulů pracuje HTC s vývojáři také na dalším obsahu a nových typech použití v zábavním, maloobchodním, vzdělávacím, uměleckém zdravotním a automobilovém průmyslu.

„Vive byl od začátku na špičce řešeních virtuální reality nejen díky HTC, které od základu vyvinulo některé revoluční technologie,“ říká Cher Wang, předsedkyně zastupitelstva a ředitelka společnosti HTC. „Od doby, co jsme v minulém roce představili Vive, jsme s Valve neúnavně pracovali na vývoji té nejlepší virtuální reality na trhu. Získali jsme mnoho ocenění a sledovali ohlas v médiích, průmyslu i ze strany zákazníků. A nyní jsme díky konečné verzi Vive pro koncové zákazníky schopni dostát naší vize přivést Vive do domácností po celém světě a umožnit lidem zažít pohlcující virtuální realitu způsobem, který probouzí představivost a skutečně mění svět.“

Dostupnost

Vive pro koncové zákazníky bude možné předobjednat od 29. února. Komerční prodej odstartuje 1. dubna za cenu 799 USD ve Spojených státech amerických. O ceně a dostupnosti v maloobchodní síti České republiky budeme informovat. Vive je první kompletní řešení virtuální reality, které zahrnuje dvojici bezdrátových VR ovladačů, pohybové senzory pro pohyb v místnosti a helmu (HMD – Head-Mounted Display) s integrovanou kamerou a mikrofony. Vive bude v základním balení vybaven dvěma VR tituly.

Štítky:
Musíte si přečíst

To nejlepší pro tvé HTC – TOP 5 aplikací zaměřených na produktivitu

24. 6. 2016

Moderní smartphone je neuvěřitelně všestranné a flexibilní zařízení. Používáme ho na zábavu, komunikaci a nahrazuje nám fotoaparát. Pro mnoho z nás je ale také neoddělitelným společníkem při plnění pracovních povinností. A jelikož síla smartphonů spočívá hlavně v aplikacích, přinášíme ti jejich výběr, bez kterých si v HTC nedokážeme představit běžný pracovní den.

Čtěte více >>

10 tipů, jak vyfotit domácího mazlíčka se svým smartphonem

17. 6. 2016

Přiznejme si to. Domácí mazlíčci jsou nejideálnějším objektem pro focení (dobře, kromě dětí, ale to si necháme na jindy!). Ovšem zachytit osobnost a nekonečnou rozkošnost našeho zvířátka může být poněkud těžší. Obzvláště pokud jsou stále v pohybu, anebo se schovávají pod peřinou. Ale nic není nemožné! Máme pro tebe pár tipů, jak zvířátko vyfotit tak, že nad fotkou zaplesá srdíčko i tomu největšímu tvrďákovi.

Čtěte více >>

HTC nyní zasílá svou virtuální realitu okamžitě

14. 6. 2016

HTC oznámilo, že čekací doby na předobjednaná zařízení HTC Vive se podařilo zkrátit na 72 hodin, a to celosvětově. Fanoušci virtuální reality tak mohou mít kompletní řešení pro virtuální realitu, včetně pohybových ovladačů umožňujících přirozenou interakci s virtuálním prostředím, již třetí pracovní den od objednání na webu www.htcvive.com, za cenu 899€.

Čtěte více >>