HTC nyní zasílá svou virtuální realitu okamžitě

HTC oznámilo, že čekací doby na předobjednaná zařízení HTC Vive se podařilo zkrátit na 72 hodin, a to celosvětově.

Nová vlajková loď HTC 10 je vybroušená do dokonalosti

HTC dnes představilo svůj nejnovější smartphone, na kterém pracovalo posledních 12 měsíců.

IKEA představuje virtuální plánovač kuchyní pro HTC Vive

Virtuální plánovač kuchyní IKEA VR Experience byl 5.

Nejnovější telefony HTC jsou inspirované městskou módou náctiletých

Technologie miniaturních cákanců zajistí unikátnost a šmrnc každého jednotlivého telefonu

HTC a Under Armour představují UA HealthBox – první komplexní fitness řešení „wearables“

HTC a Under Armour představují UA HealthBox, první propojený systém zařízení monitorující spánek, kondici i výživu.

Ve vánoční kampani HTC rozdá zákazníkům každý den dárky a jako hlavní výhru Škodu Superb

Oslav Vánoce s HTC je název letošní vánoční promokampaně výrobce HTC na českém trhu.

HTC ukázalo kandidáta na telefon roku. Představujeme HTC One A9

HTC dnes představilo zbrusu nový model z rodiny HTC One – smartphone HTC One A9.

HTC One M9+ jde do prodeje

HTC zahajuje prodej nového telefonu HTC One M9+.

BJÖRK vydává světově první VR album a HTC je u toho

16:56 3. 6. 2016 | - @HTC_CZE

Zpěvačka Björk dnes informovala o unikátním virtuálním zážitku pro HTC Vive nazvaném VR Album Exhibition, který bude součástí jejího 18měsíčního turné Björk Digital World Tour. Turné započne 4. června na Vivid festivalu v Sydney. Jde o první propojení virtuální reality a hudební produkce, které fanouškům nabídne jedinečnou možnost pohlcení virtuálními hudebními instalacemi. Každá z instalací byla vytvořena na míru jednotlivým písním z osmého studiového alba Vulnicura a všechny budou prezentovány pomocí virtuální reality HTC Vive.

Při zahájení se Björk objeví v roli DJ a fanoušci ke své vstupence obdrží VIP přístup k virtuální prezentaci VR Album Exhibition. V rámci celé prezentace čeká hosty přivítání v komunitním showroomu vybaveném několika sety HTC Vive, s jejichž pomocí prožijí album Vulnicura ve virtuální realitě.

Světová premiéra písně Not Get ve virtuální realitě kombinuje 3D skeny s vysokým rozlišením, holostudio instalované na místě vystoupení, záznam pohybu a videogrametrii spolu s živými zvukovými aranžemi. To vytvoří jedinečný zážitek, který diváka vystoupení Björk skutečně pohltí. Každého z uživatelů zavalí neustále se vyvíjející záplava barev, světelných částic a zvuků, se kterými bude sdílet svůj virtuální prostor. A nepůjde o pasivní zážitek, díky špičkové technologii sledování pohybu ve velkém prostoru se týmu podařilo vytvořit představení, které bude na diváka reagovat a povzbuzovat ho k tomu aby prozkoumal celý prostor, který se před ním rozprostře. Každý uživatel bude moci prožít celé vystoupení mnohem intenzivněji, tak jak to umožňuje pouze virtuální realita.

Bjork2

Seskupení Björk Digital představuje spolupráci Björk na konceptu obsahu předaného zážitkem a oslavovaných režisérů Andrewa Huanga, Jesse Kanda a Warrena Du Preeze s Nickem Thomtonem Jonesem. Každý z nich přispěl Björk vlastní instalací, jak virtuální, tak skutečnou:

  • Stonemilker – Režíroval Andrew Thomas Huang
  • Black Lake – Režíroval Andrew Thomas Huang
  • Mouth Mantra – Režíroval Jesse Kanda
  • ‘Notget’ – Režíroval Warren Du Preez a Nick Thornton Jones’ – exkluzivní zpracování písně Vulnicura, vytvořené ve spolupráci s renomovaným, Britským studiem REWIND-VR, zaměřeným na digitální produkci.
  • ‘Biophilia’ – místnost, ve které bude možné prozkoumat průkopnickou vzdělávací aplikaci, kterou Björk vytvořila, aby naučila školáky o vědě, přírodě a hudbě.

„S HTC Vive se soustředíme na poskytnutí plně pohlcujících zážitků a proto partnerství s Björk vzniklo zcela přirozeně,” říká Rikard Steiber, viceprezident pro virtualní realitu HTC. „Björk je průkopníkem v oblasti využití nových technologií pro lepší propojení audience s její hudbou. Vizuální koncept, vytvořený v rámci Björk Digital, je fantastický a proto nás velmi těší, že jsme mohli s Björk  spolupracovat a nabídnout fanouškům tak unikátní zážitek.

Více informací o Vivid Festivalu a vystoupení Björk v Sydney naleznete na http://carriageworks.com.au/events/bjork-digital-opening/

Štítky:
Musíte si přečíst

To nejlepší pro tvé HTC – TOP 5 aplikací zaměřených na produktivitu

24. 6. 2016

Moderní smartphone je neuvěřitelně všestranné a flexibilní zařízení. Používáme ho na zábavu, komunikaci a nahrazuje nám fotoaparát. Pro mnoho z nás je ale také neoddělitelným společníkem při plnění pracovních povinností. A jelikož síla smartphonů spočívá hlavně v aplikacích, přinášíme ti jejich výběr, bez kterých si v HTC nedokážeme představit běžný pracovní den.

Čtěte více >>

10 tipů, jak vyfotit domácího mazlíčka se svým smartphonem

17. 6. 2016

Přiznejme si to. Domácí mazlíčci jsou nejideálnějším objektem pro focení (dobře, kromě dětí, ale to si necháme na jindy!). Ovšem zachytit osobnost a nekonečnou rozkošnost našeho zvířátka může být poněkud těžší. Obzvláště pokud jsou stále v pohybu, anebo se schovávají pod peřinou. Ale nic není nemožné! Máme pro tebe pár tipů, jak zvířátko vyfotit tak, že nad fotkou zaplesá srdíčko i tomu největšímu tvrďákovi.

Čtěte více >>

HTC nyní zasílá svou virtuální realitu okamžitě

14. 6. 2016

HTC oznámilo, že čekací doby na předobjednaná zařízení HTC Vive se podařilo zkrátit na 72 hodin, a to celosvětově. Fanoušci virtuální reality tak mohou mít kompletní řešení pro virtuální realitu, včetně pohybových ovladačů umožňujících přirozenou interakci s virtuálním prostředím, již třetí pracovní den od objednání na webu www.htcvive.com, za cenu 899€.

Čtěte více >>