To nejlepší pro tvé HTC – TOP 5 aplikací zaměřených na produktivitu

Moderní smartphone je neuvěřitelně všestranné a flexibilní zařízení.

Nekompromisní oslava kovu – designový příběh HTC 10

HTC 10 je aktuálním skvostem výrobce, za jehož vzhledem stojí stovky hodin úsilí a zdokonalování.

Jak šel čas s virtuální realitou

O virtuální realitě se toho v poslední době namluvilo mnoho.

Tutoriál: Vytvoř si a sdílej svůj vlastní motiv s celým světem

Jak jsme si řekli v minulém článku, své HTC si díky aplikaci Motivy můžeš přizpůsobit k obrazu svému.

Tvůj život, tvůj styl aneb průvodce HTC Motivy

V životě každého z nás je řada věcí, která vypovídá o tom, jací jsme.

Tutoriál: Fotografování s HTC One A9, 3. část

V minulých týdnech jsme zveřejnili dva tutoriály o fotografování na HTC One A9 od Brada Pueta (1.

Tutoriál: Fotografování s HTC One A9, 2. část

V minulém článku o fotografování od Brada Pueta, fotografa ze Seattlu, jsme se dozvěděli něco o základech fotografování a představili jsme si režimy fotoaparátu HTC One A9.

Tutoriál: Fotografování s HTC One A9, 1. část

Abychom zjistili, jak se chová fotoaparát HTC One A9 v rukou profesionála, svěřili jsme telefon Bradu Puetovi, což je známý fotograf ze Seattlu.

Test fotoaparátu HTC One A9 za špatného osvětlení: Focení se záznamem do RAWu

Ptáte se, jak vlastně HTC One A9 fotí? Rozhodli jsme se, že prohlédnout si na vlastní oči fotky je lepší, než si přečíst tisíc recenzí.

5 důvodů, proč by mělo být HTC tvým dalším telefonem

10:44 17. 3. 2016 | - @HTC_CZE

Dnešní trh je nasycen velkým množstvím smartphonů, ve kterém se poměrně těžko orientuje. Často pak takové prostředí svádí ke srovnávání jednotlivých výrobků jen podle tabulkových hodnot o použitých komponentách. Každý to zná – větší rozlišení displeje či fotoaparátu, více jader procesoru, nižší hmotnost a baterie s co nejvíce mAh. Jde o jednoduchá a faktická měřítka, podle kterých se rychle zorientuješ, ale po nákupu zařízení můžeš být nemile překvapen.

Skutečný výkon, výdrž baterie a především spokojenost s telefonem ale tabulky neposkytnou. Ve skutečnosti je poměrně běžné, že i tabulkově výkonný telefon ztrácí síly s rostoucím množstvím nainstalovaných aplikací nebo jednoduše s tím, jak plyne čas.

Proto se dnes podíváme na důvody, proč se takových nečekaných překvapení u HTC nemusíš bát a proč je tím nejlepším kandidátem na výrobce tvého příštího telefonu.

1) Zpracování

Rodina výrobků HTC One je svým zpracováním proslavená již od roku 2013, kdy HTC představilo první celokovový telefon. Ostatně se tímto designem a technologickým řešením dnes inspirují více či méně úspěšně i mnozí další výrobci. Ale díky použití kvalitní letecké slitiny, jedinečné povrchové úpravě a promyšleným detailům, jakým je například texturované tlačítko Power, si můžeš být jist, že s HTC se ti nestane, že by se telefon ohýbal a už nikdy si nespleteš tlačítko Power a Volume.

A špičková kvalita zpracování je vlastní i řadě HTC Desire. Polykarbonátová unibody konstrukce zajišťuje vysokou odolnost a zároveň příjemný úchop a zábavný design, který spolu s ergonomií odvozenou od špičkové řady One představuje to nejlepší, co v dané kategorii najdeš.

2) Odladěné prostředí HTC Sense

Každý se dnes předhání v počtu jader procesoru, velikosti RAM a baterie, málokdo si ale uvědomí, že výkon smartphonu nebo jeho výdrž na jedno nabití ovlivňuje z velké části software.

Uživatelské prostředí HTC Sense je vybroušené k dokonalosti a je známé pro svou perfektní plynulost. Díky tomu se telefon nezadýchá ani po několika měsících používání, šetří baterii a reaguje v mžiku. Nebojíme se říct, že strčí do kapsy i tabulkově výkonnější telefony.

Kromě toho může HTC Sense vypadat přesně tak, jak si zamaneš. S aplikací HTC Motivy, která je jeho součástí, si vybereš z tisíců témat nebo vytvoříš pomocí fotografie vlastní motiv. A ten bude přesně ladit s tvým stylem.

sense

3) Skvělý zvuk

Devizou špičkových zařízení HTC One byl vždy nadstandardní zvuk. V roce 2013 HTC představilo technologii BoomSound a stereo reproduktory mířící na uživatele místo od něj. S modelem HTC One M9 přineslo na telefony technologii Dolby Audio a nedávno představilo HTC One A9 se skvělým D/A převodníkem a certifikovanou podporou Hi-Res audia, která s modely HTC Desire 630 a 825 poprvé vstupuje i do střední třídy. Proto si můžeš být jistý, že pokud hledáš telefon na hudbu, HTC bude to pravé!

zvuk

4) BlinkFeed

Jedinečná chytrá funkce, která propojuje sociální sítě, zpravodajství, tipy na místo k obědu či večeři a RSS čtečku do jednoho feedu, ve kterém najdeš každou novinku, která tě zajímá. Už nikdy tak nebudeš muset přepínat mezi twitterem, facebookem a prohlížečem, aby ses zorientoval v nejžhavějších událostech dne a novinkách na tvých oblíbených webech.

5) Chytrá domovská obrazovka

Díky widgetu Domovská stránka Sense budeš mít po ruce vždy ty aplikace, které potřebuješ. Tvoje HTC se dokáže učit, jaké aplikace používáš doma, v práci a po kterých nejčastěji šáhneš venku. Podle toho vždy připraví na domovské obrazovce ty správné a ušetří ti čas, který bys jinak trávil hledáním programů v nabídce, nebo ručním vytvářením konkrétně zaměřených složek.

Telefony HTC jednoduše vždy přináší něco navíc a není se čemu divit. Jde o firmu, která stála u zrodu prvních chytrých zařízení. Ať už šlo o první kapesní počítač na světě HTC Kangaroo představený v roce 1998, první smartphone se systémem Android, HTC Dream (T-Mobile G1) z roku 2005 nebo první celokovový smartphone HTC One, vždy šlo o velký technologický skok. Z těchto zkušeností HTC čerpá i dnes a proto se nemůžeme dočkat, co kromě jediné plnohodnotné virtuální reality HTC Vive představí v tomto roce.

Štítky:
Musíte si přečíst

To nejlepší pro tvé HTC – TOP 5 aplikací zaměřených na produktivitu

24. 6. 2016

Moderní smartphone je neuvěřitelně všestranné a flexibilní zařízení. Používáme ho na zábavu, komunikaci a nahrazuje nám fotoaparát. Pro mnoho z nás je ale také neoddělitelným společníkem při plnění pracovních povinností. A jelikož síla smartphonů spočívá hlavně v aplikacích, přinášíme ti jejich výběr, bez kterých si v HTC nedokážeme představit běžný pracovní den.

Čtěte více >>

10 tipů, jak vyfotit domácího mazlíčka se svým smartphonem

17. 6. 2016

Přiznejme si to. Domácí mazlíčci jsou nejideálnějším objektem pro focení (dobře, kromě dětí, ale to si necháme na jindy!). Ovšem zachytit osobnost a nekonečnou rozkošnost našeho zvířátka může být poněkud těžší. Obzvláště pokud jsou stále v pohybu, anebo se schovávají pod peřinou. Ale nic není nemožné! Máme pro tebe pár tipů, jak zvířátko vyfotit tak, že nad fotkou zaplesá srdíčko i tomu největšímu tvrďákovi.

Čtěte více >>

HTC nyní zasílá svou virtuální realitu okamžitě

14. 6. 2016

HTC oznámilo, že čekací doby na předobjednaná zařízení HTC Vive se podařilo zkrátit na 72 hodin, a to celosvětově. Fanoušci virtuální reality tak mohou mít kompletní řešení pro virtuální realitu, včetně pohybových ovladačů umožňujících přirozenou interakci s virtuálním prostředím, již třetí pracovní den od objednání na webu www.htcvive.com, za cenu 899€.

Čtěte více >>